Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, Vanzatorul a inchiriat contract de vanzare ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, Vanzatorul a inchiriat contract de vanzare cumparare ...

Buna ziua,
Ce se poate face pentru ca animalele din curtea vecinului sa nu mai faca atata zgomot?
powerspyA, utilizator