avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 434 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Concediu medical completat eronat
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Concediu medical completat eronat

Bună ziua, va rog sa ma ajutați cu un sfat, poate ați fost în situația aceasta. Sumele de pe concediile medicale au fost completate eronat de către societate (aprox. 20 de formulare), cum se mai pot corecta? Mulțumesc.
Ultima modificare: Marți, 21 Martie 2023
a.palma, utilizator

Alte discuții în legătură

Salarizare concediu medical im82 im82 Bună ziua, Ref. calculul venitului corespunzător unei perioade de concediu medical dintr-o lună. Expun un exemplu la care vă rog să mă lămuriți de ... (vezi toată discuția)
Concediu medical incorect ? canditadriana canditadriana Buna ziua. In perioada 04.09.2013 - 06.09.2013 am fost in concediu medical acordat de medicul de familie. In aceste zile am fost internata in spital unde am ... (vezi toată discuția)
Modificare calcul concediu medical. Nbgd Nbgd Buna ziua, sunt angajat la stat cu norma intreaga si am fost nevoit sa iau un concediu medical in perioada 05.01.2018 - 31.01.2018, inclusiv. In luna Februarie ... (vezi toată discuția)