Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Concediu medical completat eronat
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Concediu medical completat eronat

Bună ziua, va rog sa ma ajutați cu un sfat, poate ați fost în situația aceasta. Sumele de pe concediile medicale au fost completate eronat de către societate (aprox. 20 de formulare), cum se mai pot corecta? Mulțumesc.
a.palma, utilizator