Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Autorizatii teren paintball?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Autorizatii teren paintball?

Buna ziua,

Are cineva idee cam de ce autorizatii este nevoie pentru deschiderea unui teren de paintball ? ca business, cu clienti, nu doar personal.

Inchiriere echipamente, comercializare bauturi, zona de gratar, etc. Un mic complex.

Sau, unde as putea sa ma interesez de aceste lucruri, in Ploiesti, Prahova.

Multumesc.
george-neagu, moderator