Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Contractele de prestări servicii se declara la anaf?
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Contractele de prestări servicii se declara la anaf?

daca eu ca pfa lucrez cu o persoana juridică si fac contract de prestării servicii , acesta trebuie înregistrat la anaf? sau il pastrez acasa si il pregătesc in cazul unui control de la anaf?
george-neagu, moderator
Contractele le păstrați acasa și le prezentați în caz de control.