Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua , Dacă trăiesc în concubinaj exista ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua , Dacă trăiesc în concubinaj exista posibilitatea ...

Buna ziua ,
Dacă trăiesc în concubinaj exista posibilitatea ca partenerul sa ma ia coasigurat pe asigurarea lui de sănătate? Sau trebuie sa fim căsătoriți legitim ?
Nu exista acea posibilitate.. trebuie sa fiti casatoriri legal.