avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 739 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Am trimis 5 mesaje la Euroins pentru rezilierea ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Am trimis 5 mesaje la Euroins pentru rezilierea poliței RCA și ...

Am trimis 5 mesaj la Euroins pentru rezilierea poliței RCA și nu primesc nici un răspuns, ce este de facut am trimis și poza poliței și de pe buletin.
Cel mai recent răspuns: avocatmaria , utilizator 03:21, 4 Aprilie 2023
fga.ro

Ultima modificare: Marți, 4 Aprilie 2023
Manuela Rășină, administrator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Casco asirom platit 2 ani = o mare tzeapa alin_likos alin_likos Mi s-a aprobat un dosar de dauna auto in urma unui accident intre doua autovehicule pe baza politei CASCO la S.C. ASIROM VIG S.A.Pitesti. Dosarul a fost trimis ... (vezi toată discuția)
Accident rutier fara victime! buna ziua! as avea rugămintea de a ma ajuta în privința unei ... craiova3 craiova3 Buna ziua! As avea rugămintea de a ma ajuta în privința unei întâmplări nefericite de care am avut parte în seara zilei de marți, 31.08.2021, ... (vezi toată discuția)
Accident auto catalintarcea catalintarcea Buna ziua. Acum 7 luni am facut un accident rutier in care am fost vinovat si am pledat ca atare la biroul de asigurari, cand am facut hartia de constatare ... (vezi toată discuția)