avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 705 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Sediul social la Galati si punct de lucru la ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Sediul social la Galati si punct de lucru la București.

Buna ziua, daca am sediul social la Galati si firma o sa aibe activitatea si punctul de lucru pe Bucuresti, sunt nevoit sa depun actele pentru firma la reg comertului Galati sau o pot face la Bucureti?
Multumesc
Ultima modificare: Vineri, 31 Martie 2023
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: adriandimitriu , utilizator 22:19, 31 Martie 2023
punctul de lucru se declara la Bucuresti. firma de la Galati trebuie sa fie activa

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Punctul de lucru:ce este si la ce ne ajuta? nbck nbck Buna ziua, Sunt un tanar intreprinzator, absolvent de facultate care nu stie cand suntem obligati sa deschidem si la ce ne ajuta un punct de lucru. Am o ... (vezi toată discuția)
Deschidere punct de lucru andreea20ro andreea20ro buna ziua,vreau sa deschid un punct de lucru in bucuresti iar societatea are sediul social in ilfov.unde trebuie sa depun dosarul in acest caz,la bucuresti ... (vezi toată discuția)
Companie it Kosmo Kosmo Buna ziua, Doresc sa infiintez o companie IT, cu sediul in Romania, impreuna cu un roman si un strain. Am cautat pe internet, precum si pe forumul ... (vezi toată discuția)