Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Sediul social la Galati si punct de lucru la ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Sediul social la Galati si punct de lucru la București.

Buna ziua, daca am sediul social la Galati si firma o sa aibe activitatea si punctul de lucru pe Bucuresti, sunt nevoit sa depun actele pentru firma la reg comertului Galati sau o pot face la Bucureti?
Multumesc
george-neagu, moderator
punctul de lucru se declara la Bucuresti. firma de la Galati trebuie sa fie activa