Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Sunt administrator la o firma de exploatare forestiera.
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Sunt administrator la o firma de exploatare forestiera.

Buna ziua!
Sunt administrator la o firma de exploatare forestiera si am atestat ASFOR
Intrebarea este : trebuie sa ma trec ca si angajat sau merge ca si administrator + atestat ASFOR
george-neagu, moderator
Avand specializari de tehnician si de tafist ,ca fiind administrator ,e obligatoriu sa-mi fac contract de munca individual ?