Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Ce este un contract incheiat in forma autentica ? Un ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Ce este un contract incheiat in forma autentica ? Un contract de chirie, ...

Ce este un contract incheiat in forma autentica ? Un contract de chirie, neinregistrat la ANAF poate fi considerat astfel ?
croberta, utilizator
Contractului forma autentica este autentificat de un notar public contractul înregistrat la ANAF este titlu executoriu în.anumite situații..
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat