avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 711 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Document la viza CFP
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Document la viza CFP

Este o greseala daca un angajat prezinta un document la viza CFP, documentul e trecut in registru, dar persoana nu semneaza pt el, in acel registru ? Poate atrage nulitatea acelui document ?
Ultima modificare: Sâmbătă, 15 Aprilie 2023
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Registru cfp! Cornelliu Cornelliu Buna dimineata! Sunt functionar public, si am o nelamurire in ceea ce priveste aplicarea vizei CFP. Prin atributiunile din fisa postului am si primirea ... (vezi toată discuția)
Care sunt persoanele care trebuie sa semneze un c.i.m., pentru angajator ? muraruelena muraruelena care sunt persoanele care trebuie sa semneze un C.I.M., pentru angajator ? - inafara de directorul /managerul institutiei, mai trebuie sa semneze salariatul ... (vezi toată discuția)
Inlocuitor salariat care pune viza cfp ? oanaportar oanaportar Buna ziua ! Va rog sa imi dati un sfat privind urmatoarea problema: - salariatul care pune viza CFPP ( control financiar preventiv public ) se afla in ... (vezi toată discuția)