Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Document la viza CFP
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Document la viza CFP

Este o greseala daca un angajat prezinta un document la viza CFP, documentul e trecut in registru, dar persoana nu semneaza pt el, in acel registru ? Poate atrage nulitatea acelui document ?
george-neagu, moderator