Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Calcul salariu cv serviciilor turistice
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Calcul salariu cv serviciilor turistice

Un angajat primeste in luna martie, cv serviciilor turistice (pt concediul efectuat in ianuarie) si transportul pentru concediu (care a fost solicitat in luna februarie). Procentul de 33 % se aplica pt cele doua venituri, cumulat, la salariul lunii martie, sau 33% pt salariul fiecarei luni la care se refera cele doua venituri ?
george-neagu, moderator