Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Buna ziua! Sunt angajat ca functionar public intr-o ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Buna ziua! Sunt angajat ca functionar public intr-o institutie ...

Buna ziua! Sunt angajat ca functionar public intr-o institutie publica locala.
Intrebarea mea este daca pot fi admistratorul unei societati comerciale simultan.Multumesc!
Nu. Puteți fi asociat al unei societăți comerciale, nu și administrator.
Multumesc!