Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara! Eu intr-o luna de zile am libere 2 zile pe ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara! Eu intr-o luna de zile am libere 2 zile pe saptamana ...

Buna seara! Eu intr-o luna de zile am libere 2 zile pe saptamana .Daca este o sarbatoare legala in acea luna si o lucrez ies ore pe minus .Trebuiesc recuperate.Care este cauza ?! Ms .
Nu are cum sa iasa ore in minus ... care este durata timpului de munca mentionata in c.i.m. si cate zile pe sapt lucrati ?