Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Nu am primit factura de la distribuitor pentru pfa
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Nu am primit factura de la distribuitor pentru pfa

Buna ziua! Daca am un PFA si doresc sa fac comert cu haine aduse din China, ce pot face in conditia in care nu primesc factura de la distribuitor? Toate tranzactiile sunt facute cu cardul.
george-neagu, moderator