avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 590 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Recuperare bani Microgranturi
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Recuperare bani Microgranturi

Bună ziua! Am beneficiat de microgranturi de 2000 euro, dar n-am depus rapoartele la timp și am returnat banii. As dori sa știu dacă am șanse sa-i recuperez, având în vedere ca s-a prelungit termenul de depunere a rapoartelor pana la data de 5 iunie. Dacă da, cum ar trebui să procedez. Mulțumesc anticipat pentru răspuns!
Ultima modificare: Marți, 30 Mai 2023
darleta, utilizator

Alte discuții în legătură

Recuperare pamant nationalizat. legea 18/1991 marius29_86@yahoo.com marius29_86@yahoo.com Buna ziua! Am si eu o problema... Bunicul meu a avut o bucata de pamant nationalizata de comunisti. Dupa revolutie nu a mai umblat sa-si recupereze pamantul ... (vezi toată discuția)
Decizie de recuperare a ajutorului de stat mircea2022 mircea2022 Buna, am primit o notificare precum ca trebuie sa returnez inapoi suma de 9679 lei + 327,93 lei dobanda pentru microgranturile primite de la stat. Am uitat ... (vezi toată discuția)
Decizie recuperare microgranturi mircea2022 mircea2022 Buna, am primit o notificare precum ca trebuie sa returnez inapoi suma de 9679 lei + 327,93 lei dobanda pentru microgranturile primite de la stat. Am uitat ... (vezi toată discuția)