Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Recuperare bani Microgranturi
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Recuperare bani Microgranturi

Bună ziua! Am beneficiat de microgranturi de 2000 euro, dar n-am depus rapoartele la timp și am returnat banii. As dori sa știu dacă am șanse sa-i recuperez, având în vedere ca s-a prelungit termenul de depunere a rapoartelor pana la data de 5 iunie. Dacă da, cum ar trebui să procedez. Mulțumesc anticipat pentru răspuns!
darleta, utilizator