Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Prins cu heroina in masina
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Prins cu heroina in masina

Eu sunt sofer de taxi si mai duc persoane in anumite locuri contracost. Ieri am dus o fata in diferite locuri pentru ca imi platea cursa. Am ajuns intr un loc si mi a spus sa astept ca dupa o duc acasa, banuiam ca practica prostitutia
Manuela Rășină, administrator
Ati fost depistat la control cu substante interzise in vehicul?