avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 434 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Prins cu heroina in masina
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Prins cu heroina in masina

Eu sunt sofer de taxi si mai duc persoane in anumite locuri contracost. Ieri am dus o fata in diferite locuri pentru ca imi platea cursa. Am ajuns intr un loc si mi a spus sa astept ca dupa o duc acasa, banuiam ca practica prostitutia
Ultima modificare: Luni, 5 Iunie 2023
Manuela Rășină, administrator
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 01:12, 5 Iunie 2023
Ati fost depistat la control cu substante interzise in vehicul?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Loc de munca pentru sofer? Dianex Serv SRL Dianex Serv SRL Buna ziua! Tinand cont de art.5 lit.k din l319/2006 [b]loc de muncă[/b] – locul destinat să cuprindă posturi de lucru, [b]situat în clădirile ... (vezi toată discuția)
Alcoolemie peste 0,80salut, aditaadi aditaadi Salut, intr o seara am coborat sa mut masina din parcare pt ca ocupasem alt loc , pe distanta de cca 50m,in timpul manevrei am fost oprit de un echipaj de la ... (vezi toată discuția)
Cercetare disciplinara si concediere unemployed unemployed Buna ziua. Am si eu nevoie de niste indrumari daca se poate. Lucrez la o firma si urmeaza sa fiu concediat pe motiv ca nu am respectat regulamentul intern. In ... (vezi toată discuția)