Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna seara, locuiesc la parterul unui imobil cu 4 ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna seara, locuiesc la parterul unui imobil cu 4 etaje. In dreptul ...

Buna seara, locuiesc la parterul unui imobil cu 4 etaje. In dreptul apartamentului meu este o grădiniță de 60 mp, pe care o îngrijesc singură. Exista posibilitatea să o pot cumpăra? Cui trebuie să mă adresez? Va mulțumesc anticipat pentru eventualele răspunsuri.
Bun ziua!
Va adresati primariei.Terenul de care vorbiti este domeniu public,deci apartine primariei.