Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Plangerea penala trebuie srisa la polotie sau o pot ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Plangerea penala trebuie srisa la polotie sau o pot scrie eu ...

Plangerea penala trebuie srisa la polotie sau o pot scrie eu acasa si sa o depun ulterior?
Plangerea penala o puteti scrie acasa si , ulterior, sa o depuneti la Politie.
Cornel Vasile, Consilier juridic