Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua ! Se poate verifica undeva daca o persoana ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua ! Se poate verifica undeva daca o persoana are autorizatie ...

Buna ziua !
Se poate verifica undeva daca o persoana are autorizatie pentru a monta o bariera ?
La PRIMARIE .