avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 551 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Pentru cine a terminat o facultate tehnica, de ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Pentru cine a terminat o facultate tehnica, de inginerie. Cum ...

Pentru cine a terminat o facultate tehnica, de inginerie. Cum este invatamantul la distanta, ce facultate se potriveste mai mult cu ce am terminat eu, stiinte economice? Cineva care ma poate indruma sau da mai multe detalii?:))

Alte discuții în legătură

Diploma inginer diplomat fanel fanel Buna, Poate cineva sa-mi spuna daca esti inginer dupa ce termini specializarea inginrie economica - si pe diploma scrie _inginer diplomat? (vezi toată discuția)
Buna ziua ! eu activez ca si inspector ssm, am cursul de 80 de ... TnsAdrRzv TnsAdrRzv Buna ziua ! Eu activez ca si inspector SSM, am cursul de 80 de ore, ca si studii superioare am diploma de licenta in Drept, prin urmare pentru a activa la ... (vezi toată discuția)
Am nevoie de un sfat! fanel fanel Am terminat facultatea de Stiinte Economice si Administrative Pitesti Specializarea Administratie Publica la Pitesti (4 ani) si lucrez ca operator date la o ... (vezi toată discuția)