Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua , Care sunt atributiile DGASPC in virtutea ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua , Care sunt atributiile DGASPC in virtutea Legii 123/2024 ...

Buna ziua ,

Care sunt atributiile DGASPC in virtutea Legii 123/2024 (înstrăinarea parentală) , va rog ?
Aveti atributiile în art. 18 alin. 4 si urm. din legea 272/2004 actualizată, le gasiti aici: [ link extern ] .
Liliana Gradinaru, Avocat