avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 499 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua , Care sunt atributiile DGASPC in virtutea ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua , Care sunt atributiile DGASPC in virtutea Legii 123/2024 ...

Buna ziua ,

Care sunt atributiile DGASPC in virtutea Legii 123/2024 (înstrăinarea parentală) , va rog ?
Cel mai recent răspuns: Liliana Gradinaru , Avocat 19:12, 16 Mai 2024
Aveti atributiile în art. 18 alin. 4 si urm. din legea 272/2004 actualizată, le gasiti aici: [ link extern ] .
Ultima modificare: Joi, 16 Mai 2024
Liliana Gradinaru, Avocat

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Am inteles ca s-a adoptat de forurile decizionale si merge la ... suciu_diana suciu_diana Am inteles ca s-a adoptat de forurile decizionale si merge la promulgare o lege prin care se pot amenda parintii care nu respecta programul de vizitare pentru ... (vezi toată discuția)
Cerere monitorizare parentala MamiBun MamiBun Buna ziua! Va rog sa ma ajutati cu indrumari pentru a solicita programul pentru monitorizare parentala, in Ilfov. Impart custodia unui copil de 5 ani. Fostul ... (vezi toată discuția)
Buna seara! as vrea sa stiu ce drepturi am de la 16 ani pana ... gheorghiu1987 gheorghiu1987 Buna seara! As vrea sa stiu ce drepturi am de la 16 ani pana la 19 in Romania dar si in UK. Si inca o intrebare,care poate parea ridicoala si non-sens,dar ... (vezi toată discuția)