Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua , eu sunt in Italia împreună cu bebelușul ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua , eu sunt in Italia împreună cu bebelușul meu de ...

Buna ziua , eu sunt in Italia împreună cu bebelușul meu de 5 luni . Luni sau marți vreau sa merg la Ambasada sa i fac foaia de drum băiatului , pot sa fac foaia de drum și fără tata , daca justific că el m a lăsat aici și a plecat în România ?
Nu puteti face foaie de călătorie fara acordul tatalui.
Nu mai deschideti subiecte noi pt fiecare întrebare.