Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Vreau sa predau, ca persoana fizica si in regim de ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Vreau sa predau, ca persoana fizica si in regim de colaborare, ore de dans.

Buna ziua. Vreau sa predau, ca persoana fizica si in regim de colaborare, ore de dans pentru copii de scoala primara. In acest sens, pot face un curs pentru instructori de dans, dar mi se cer documente privind experienta in domeniu. Ce pot face, in conditiile in care nu am experienta sau calificare in domeniu ? Multumesc.
Iuliana Radu, Bucuresti
Manuela Rășină, administrator
Pentru lucrul cu copiii va trebuiesc studii corespunzatoare, cum a fi cele pentru profesor invatamant primar. Experienta o puteti acumula lucrand la diferite ONG-uri. O sa dureze 1-2 ani
adriandimitriu, utilizator
Multumesc mult !

adriandimitriu a scris:

Pentru lucrul cu copiii va trebuiesc studii corespunzatoare, cum a fi cele pentru profesor invatamant primar. Experienta o puteti acumula lucrand la diferite ONG-uri. O sa dureze 1-2 ani