Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... Dacă sunt angajat al unei primarii, am dreptul sa ...
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

Dacă sunt angajat al unei primarii, am dreptul sa merg în campania electorala?

Dacă sunt angajat al unei primarii, am dreptul sa merg în campania electorala purtând tricoul partidului politic pe care îl susțin?
george-neagu, moderator
În alte locuri dar nu la locul de munca.