Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua,in cazul redeschiderii unui anchete penale ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua,in cazul redeschiderii unui anchete penale se face ...

Buna ziua,in cazul redeschiderii unui anchete penale se face reaudierea martorilor?
Este decizia procurorului de caz cum va actiona in continuare.