Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... colaborare sub ce forma
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

colaborare sub ce forma

Buna ziua,
sunt interesat cum as putea sa colaborez, lucrez, furnizez fara sa fi angajatul unei firme, pachete de software din afara tarii, din UE sau NON-UE, dar sa fiu sigur ca cel care detine firma nu se va folosi de informatiile mele dupa ce va veni prima comanda si sa ma scoata din business? Daca vreau sa le furnizez marfa fara firma, se poate? Multumesc
da. ca pfa