Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general declaratia 112 trimestrial
Discuție deschisă în Contabilitate în general

declaratia 112 trimestrial

Tin evidenta contabila la un S.R.L. care anul trecut a avut cifra de afaceri pana in 100000 EURO si a avut un salariat. Din octombrie 2011 pot sa optez pentru declaratia 112 trimestrial.
Intrebarea este
-obligatiile pentru trimestrul IV 2011 se vor plati pana pe 25 ianuarie 2011?
As dori un raspuns cat mai urgent.
Va multumesc.
Obligatiile le platiti trimestrial, aferente celor 3 luni pana la 25 ianuarie 2012.
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
Va multumesc pentru raspuns.
Sunteti promti ca intotdeauna.
~ Conținut șters la cerere ~