Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Recuperare tasa auto de prima inmatriculare
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Recuperare tasa auto de prima inmatriculare

Sunt jurisconsult de putin timp la un SRL, care a achizitionat in ultimi ani mai multe autovehicole (autoturisme si autocamioane).
Rog sa-mi spuneti daca este posibila recuperarea taxei de prima inmatriculare si cum sa procedez. Multumesc!
Aici gasiti un raspuns:
www.avocatnet.ro/content/for...

si aici :
[ link extern ]

Cererea de restituire(model) :
[ link extern ]

Cititi si aici cu atentie :
www.avocatnet.ro/content/for...

va multumesc tare mult,pentru disponibilitate!!