Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Cumpar/Preiau ONG
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Cumpar/Preiau ONG

Sunt interesata sa cumpar un ONG cu vechime de cel putin 2 ani, fara datorii si cu actele depuse la zi.
ONG nu pot fi cesionate , ca si o societate comerciala .. daca doriti asa ceva luati legatura cu un ONG care doreste sa va accepte in conducerea acestuia ...
Cornel Vasile, Consilier juridic
Ofer Fundatie,infiintata in 1998.e-mail:ranedo98@yahoo.com