Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... CSA - Incepe sa devina participativa
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

CSA - Incepe sa devina participativa

Amenda RECORD pentru sefii celor mai mari companii de asigurari
O veste buna pentru toti cei care au suferit si/sau inca mai sufera de pe urma asiguratorilor nesimtiti.
Cam tarziu s-au trezit dar macar au inceput sa se miste.De nu s-ar opri aici...!!
Urmariti stirea completa aici:
[ link extern ]
Da, aceasta decizie este promitatoare si sa speram ca e doar inceputul.