Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Lista firme cu datorii la buget
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Lista firme cu datorii la buget

Stie cineva daca functioneaza lista de la anaf.ro (informatii agenti economici) cu firmele cu datorii la bugetul de stat-actualizata macar la 01.01.2014?? Trebuie vreo autentificare sau alt gen de informatie decat `denumirea`/numele firmei in site-ul celor de la anaf??
Mai exista si alta sursa de informatie pe internet cu privirela aceasta actualizare??

Multumesc anticipat!
La aceasta adresa:
[ link extern ]

Scrie ca sunt la 31.12.2013 cele din fisierul pdf.