Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Fluturasi de salarii
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Fluturasi de salarii

Este obligatorie eliberarea fluturasilor de salarii catre angajati? Si daca da...unde este reglementata?
Nu este obligatorie elberarea de fluturasi de salariu, intrucat nu exista text de lege care sa reglementeze eliberarea acestora si nici obligativitatea emiterii lor de catre angajator.