Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Referate
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Referate

AM de facut cateva referate ,cu urmatoarele teme:
1)Procesul de extindere al UE si consecintele sale economice
2).Raportul regional-national-international in context european
3).Dezvoltarea economica interregionala la nivelul UE
4)Analiza disparitatilor socio-economice la nivel regional in Romania
5)Cadrul institutional al politicii de dezvoltare regionala in Romania
6).Bune practici in utilizarea fondurilor structurale si de coeziune
Ma puteti ajuta va rog cu cateva linkuri?
La subiectul 6: "Bune practici in utilizarea fondurilor structurale si de coeziune"
www.cjc.ro/cbc/sectiune.php?s=62
Va multumesc frumos =D>=D>=D>=D>=D>=D>
vreau si eu priectul la sub. 6 de unde il iau?:(
denisa882000 a scris:

vreau si eu priectul la sub. 6 de unde il iau?:(

Raspunsul l-a dat dl.Radu Alexandru
[ link extern ]
Succes!
luiza2008, utilizator