Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii salariul mediu pe economie in2010
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

salariul mediu pe economie in2010

Spuneti-mi si mie ,va rog,se modifica salariul mediu pe economie incepand cu ianuarie 2010,sau ramane la nivelul celui din 2009 ?
Salariul mediu brut utilizat la fundamentarea bugetului asigurarilor sociale de stat pentru anul 2010 este de 1836 lei.

Alte informatii gasiti pe www.avocatnet.ro/content/art...
MULTUMESC !