avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 215 soluții astăzi
Forum Activitate MAdrianC

Activitate MAdrianC

Buna ziua,as vrea sa dau in judecata un site.Nu stiu daca ati auzit de el dar se cheama IMVU,de curand cei care administreaza site-ul cer sa fii VIP(acesta se cumpara cu bani)ca sa poti sa vizualizezi vizitatotii de pe pagina ta,acest lucru nu exista pana acum cateva zile.Sunt utilizator din data de 2008 si nu am fost de acor cu asa ceva cand mi-am facut un cont.Asta nu este tot,ca sa intelegeti exista un panoul care se cheama "Visitors Panel",acest panou iti arata ultimii 6 vizitatori care ti-au vizitat pagina.Acum 2 zile IMVU a hotarat ca iti trebuie VIP ca sa poti sa vezi vizitatorii si au scos in vizitator punand in loc o iconita spunand ca sa iti iei VIP sa vezi,astazi au scos toti cei 6 vizitatori inlocuind cu iconita sa iti iei VIP ca altfelt nu poti vedea persoanele care te-au vizitat.In plus de cate ori te logezi pe site iti apare o reclama cum sa iti iei VIP,nu am fost de acord cu asa ceva si nu inteleg de ce trebuie eu sa imi irosesc banii pentru asta,cand m-am inregistrat puteam sa vad vizitatorii fara probleme,plus ca IMVU acum te sileste pur si simplu sa le dai bani!As dorii sa stii ce pot sa fac,pentru ca ceva trebuie facut.Multumesc