avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 469 soluții astăzi
Forum Activitate dragoscorina

Activitate dragoscorina

Rotaru Corina ma numesc,sunt din Pascani,toata intamplarea sa petrecut in luna august de anul trecut la penitenciarul Iasi,momentan nu am numarul de dosar,pe frate il cheama Anastasoaei Bogdan,sa eliberat anul asta.
va multumesc,asa am sa fac.o seara buna
fapta nustiu care este,(nu aveam voie sa intru in penitenciar cu cartele si casti telefonice)mia last mesaj pe skype baiatul care sta in gazda ca mia ven o citatie sa ma prezint la proces,daca nu ma prezint e de la 1 la 12 ani de inchisoare.defapt eu cand am mers la fratele meu aveam simul de italia in portofel si castile de la tel in geanta,inainte de a intra la vizita ma controlat si miau gasit alea,nu mau mai lasat sa intru si mau luat la o sectie de politie din Iasi sa dau declaratie.in declaratie am scrin ca nu am stiut.
IN URMA CU UN AN AM FOST SA/I FAC O VIZITA FRATELUI MEU FIIND DETINUT IN PENITENCIARUL DIN IASI.IN POSETA FARA SA/MI DAU SEAMA AVEAM O PERECHE DE CASTI SI O CARTELA TELEFONICA DE ITALIA NECITIND AFISURILE CE ERAU IN PENITENCIAR CA NU AVEAM VOIE CU ASA CEVA .MI/A VENIT O CITATIE SA MA PREZIT LA PROCES DAR EU NU SUNT IN TARA CE SE POATE INTAMPLA??????