Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... HG 908/2002 anexa 57
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

HG 908/2002 anexa 57

BUNA ZIUA. IN HG nr908 /2002 sunt trecute bunurile domeniului public
AS AVEA O RUGAMINTE POATE CINEVA SA MA AJUTE? IN SENSUL
DE A MI-O SCANA .
VA MULTUMESC ANTICIPAT.
CU STIMA SI RESPECT TIGANUS2007
tiganus2007, utilizator
adica le doriti in format electronic HG 908/2002>?
DACA SE POATE DA .
CU RESPECT. VA MULTUMESC
dar unde sa va trimit? pe mail?
Hotararea Guvernului nr. 908/2002 privind atestarea domeniului public al judetului Vrancea, precum si al municipiilor, oraselor si comunelor din judetul Vrancea, publicata in Monitorul Oficial al Romaniei, Partea I, nr. 663 si 663 bis din 6 septembrie 2002, cu modificarile si completarile ulterioare, se modifica si se completeaza dupa cum urmeaza:

1. Anexa nr. 12 "Inventarul bunurilor care alcatuiesc domeniul public al comunei Bordesti", la sectiunea "Bunuri imobile", se completeaza cu pozitiile nr. 16-96, conform anexei nr. 1.

2. Anexa nr. 57 "Inventarul bunurilor care alcatuiesc domeniul public al comunei Urechesti", la sectiunea "Bunuri imobile":
a) se modifica astfel:
- la pozitia nr. 16, coloana 3 va avea urmatorul cuprins: "T.54, P.3039 - 2.476 mp";
- la pozitia nr. 16, coloana 6 va avea urmatorul cuprins: "Proprietate comunala conform Protocolului nr. 1.987 din 30 iunie 2004, incheiat cu Primaria comunei Urechesti si Primaria comunei Popesti in baza Legii nr. 207/2003";
- la pozitia nr. 20, coloana 3 va avea urmatorul cuprins: "T 46, P 1482/1 - 250 mp";
b) se completeaza cu o noua pozitie, pozitia nr. 79, conform anexei nr. 2.
melcsy, utilizator
Data intrarii in vigoare : 19/06/2006
melcsy, utilizator