avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 415 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Cultură generală ce ziceti de un concurs cu teme de cultura generala?
Discuție deschisă în Cultură generală

ce ziceti de un concurs cu teme de cultura generala?

ce spuneti daca am face un concurs cu teme de cultura generala?
ce premii va asteptati sa primeasca castigatorul?
care credeti ca ar fi cea mai buna modalitate de premiere/desemnare a castigatorului?

alin
Cel mai recent răspuns: ContSters167247 , utilizator 23:23, 4 Aprilie 2011
o ideea super,
va stimula neuronii......la cei care au:P
premii? cartile nu sunt o idee proasta deloc,
ok, ne gandim si incercam sa il punem online cat de repede se poate.:D

alin
B-) baietul cu pofta de concursuri se intreaba ce se mai aude si de asta? :D
ne gandeam sa organizam unul in perioada urmatoare. asa ca, daca n-o sa fie de craciun, cand lumea e plecata, o sa fie cu siguranta in ianuarie.

alin
Studentul cu pofta de concursuri si asistenta juridica gratuita in limita posibilitatilor saluta activitatea continua a adminilor si moderatorilor de pe acest forum/site :D

Alte discuții în legătură

Vine primavara! Valeriu TUDOR Valeriu TUDOR Vine, iarasi, Primavara, Ca in fiecare an, Iar pe forum sta lipita Tot Corina lu\' Maran.:( (vezi toată discuția)
Ce va place sa gatiti? hanselline hanselline Ce gatesc azi? Ce e prin frigider sau fac piata? Toti din familia mea au aceleasi gusturi? Cum ii impac? Azi facut varza calita cu carnati si macrou cu ... (vezi toată discuția)
Se zburleste iarna Valeriu TUDOR Valeriu TUDOR Iarna grea, Iarna grea, Nu mai esti iubita mea! (Si erai asa draguta...) Caut alta mai calduta. (vezi toată discuția)