Forum Discuţii diverse Cultură generală ce ziceti de un concurs cu teme de cultura generala?
Discuție deschisă în Cultură generală

ce ziceti de un concurs cu teme de cultura generala?

ce spuneti daca am face un concurs cu teme de cultura generala?
ce premii va asteptati sa primeasca castigatorul?
care credeti ca ar fi cea mai buna modalitate de premiere/desemnare a castigatorului?

alin
o ideea super,
va stimula neuronii......la cei care au:P
premii? cartile nu sunt o idee proasta deloc,
ok, ne gandim si incercam sa il punem online cat de repede se poate.:D

alin
B-) baietul cu pofta de concursuri se intreaba ce se mai aude si de asta? :D
ne gandeam sa organizam unul in perioada urmatoare. asa ca, daca n-o sa fie de craciun, cand lumea e plecata, o sa fie cu siguranta in ianuarie.

alin
Studentul cu pofta de concursuri si asistenta juridica gratuita in limita posibilitatilor saluta activitatea continua a adminilor si moderatorilor de pe acest forum/site :D