avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 758 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... cum/pot sterge propriul mesaj postat in forum
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

cum/pot sterge propriul mesaj postat in forum

cum sterg un mesaj sau intrebare postata de mine de pe forum
Cel mai recent răspuns: Ana-Maria Dutescu , Avocat 21:03, 16 Decembrie 2010
intri in cont, vizualizezi intrebarea si ai acolo edit dreapta jos. sper sa mearga nu am incercat.
dupa ce ai dat click pe edit, stergi tot ce ai scris , şi dai "publica mesaj"
Buna ziua,

Daca ati citi regulamentul de postare, ati vedea ca stergerea mesajelor este interzisa. Si ca riscati banarea din forum daca va stergeti mesajele prin editare.

Numai bine.
Alin Popescu a scris:

Buna ziua,

Daca ati citi regulamentul de postare, ati vedea ca stergerea mesajelor este interzisa. Si ca riscati banarea din forum daca va stergeti mesajele prin editare.

Numai bine.

chiar nu se mai poate sterge un mesaj pe forum?
din greseala am dat niste date de identitate confidentiale.
1. Intrati pe topicul unde ati scris mesajul, folositi butonul "editeaza", stergeti ce aveti de sters si apoi folositi butonul "publica mesaj".
2. Dl Alin Popescu se referea la stergerea totala a mesajului sau a unei parti importante din el, asa fel incat sa nu se mai inteleaga despre ce a fost vorba.

Alte discuții în legătură

Nu se posteaza raspunsul ContSters109653 ContSters109653 Am o problema. Raspund, dau publicare dar raspunsul nu se posteaza . Am apelat atunci la un tertip. Am deschis alt ecran, am postat un semn grafic am dat ... (vezi toată discuția)
Cum sterg mesajele anvistef anvistef cum le sterg cele pe care le-am trimis si numai imi sant de folos? (vezi toată discuția)
Topic necitit/citit Valeriu TUDOR Valeriu TUDOR Ajutati-ma si pe mine, va rog! Dupa ce citeam un topic, dreptunghiul galben (topic necitit) se facea alb (topic citit). Acum nu se mai face alb. Ce si cum sa ... (vezi toată discuția)