Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Astazi, 25% reducere pentru inscrierea la Seminarii. ...
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Astazi, 25% reducere pentru inscrierea la Seminarii. Oferta pentru membrii Avocatnet.ro

Astazi, 26 mai 2009, oferta speciala pentru membrii Avocatnet.ro. 25% reducere pentru inscrierea la seminariile Avocatnet.ro

Atentie:
- oferta de mai jos este valabila pentru inscrierile realizate astazi, 26 mai 2009, indiferent de numarul participantilor inscrisi.

- oferta de mai jos este valabila in limita locurilor disponibile
- la inscrierea la seminar, va rugam sa amintiti, in campul "De unde ati aflat de acest seminar" faptul ca sunteti membru Avocatnet.ro.

1. Probleme juridice si studii de caz referitoare la inregistrarea si protectia marcilor in Romania si UE
www.seminariileavocatnet.ro/...
Data: 14 septembrie 2009
Locatia: Hotel Caro, Sala Eminescu, Bucuresti
Invitati sunt:
Bogdan Manolea - specialist in drept informatic
Crina Frisch - consilier proprietate industriala
Maria Voican - consilier proprietate industriala
Stefan Cocos - Sef serviciu Marci OSIM
Pret de lista: 400 ron + TVA / participant
Pret special astazi, 26.05.2009, pentru membrii Avocatnet.ro: 320 ron + TVA / participant

2. Internetul pentru juristi. Notiuni explicative
www.seminariileavocatnet.ro/...
Data: 31 august 2009
Locatia: Hotel Caro, Sala Eminescu, Bucuresti
Invitati sunt:
Bogdan Manolea - specialist in drept informatic
Lector universitar dr. Maxim DOBRINOIU - specialist criminalitate informatica
Catalin Grigoras este expert criminalist în cadrul Institutului Naţional de Expertize Criminalistice
Alin Popescu - specialist in drept informatic
Pret de lista: 400 ron + TVA / participant
Pret special astazi, 26.05.2009, pentru membrii Avocatnet.ro: 320 ron + TVA / participant

Va multumim anticipat.
Alin Popescu, administrator