Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Completare devize lucrari
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Completare devize lucrari

Buna ziua.In luna decembrie s-a incheiat de catre o firma de constructii un contract de lucrari ,in devizul general utilizandu-se contributiile aferente anului 2017.Acum in ianuarie 2018,ce contributii se vor folosi in devizul de lucrari,doar CAM?Diferenta dintre devizele din 2017 si 2018 va reprezenta o pierdere?Multumesc.
george-neagu, moderator