avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 470 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... La permisul de conducere, trebuia sa ma semnez digital ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

La permisul de conducere, trebuia sa ma semnez digital am scris ...

La permisul de conducere, trebuia sa ma semnez digital am scris porecla mea cya iar pe semnatura scrisa am scris un c taiat, asa este semnatura mea scrisa, mi se poate intampla daca am luat sala si sunt deja programat la oras?

Alte discuții în legătură

Contestatie amenda/plangere penala Andrei1993 Andrei1993 Buna ziua,numele meu este Andrei si as vrea sa va adresez o intrebare! De curand am primit o amenda contraventionala in valoare de 450 lei! In proces scrie ... (vezi toată discuția)
Prins fara permis si cu alcoolemie 0.2% Better_call_saul Better_call_saul Buna ziua, dupa cum se vede si in titlu, am fost prins fara permis de conducere cu o alcoolemie de 0.20, precizez ca aveam deja sala luata, intre timp am luat ... (vezi toată discuția)
Prins conducand fara permis ku990 ku990 Am fost prins conducand fara permis, am fost eu si un prieten cu permis cand am fost oprit de politie . M-am inteles cat de cat bine cu politisti, m-au pus sa ... (vezi toată discuția)