Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Stie cineva unde se afla arhiva pentru Antrepriza de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Stie cineva unde se afla arhiva pentru Antrepriza de constructii ...

Stie cineva unde se afla arhiva pentru Antrepriza de constructii Prahova?Este vorba despre fostul ICIM PLOIESTI, actualul Urban Icim.

Multumesc,
Alina B.
Actualul Urban Icim trebuia sa preia arhiva de la fosta firma.
Arhiva daca nu a fost preluata trebuia predata la o firma de arhivare din judetul Prahova. Gasiti adresa firme de arhivare pe internet.
Gasiti date utile aici: [ link extern ]
Multumesc pentru raspuns.Ei sustin ca nu au preluat nimic de la fosta firma.
Orice demers pe care il faceti trebuie facut in scris si sa cereti raspuns scris. Responsabilizeaza.
Interesati-va si la firmele de arhivare.
Întrebați la Serviciul Județean Prahova al Arhivelor Naţionale
Adresa: Str. Logofăt Tăutu nr. 3, Ploieşti, cod 100573, jud. Prahova
Telefon: 0244/525.307, 0244/302.356
E-mail: prahova@arhivelenationale.ro
Casa de Insolvenţă Transilvania, filiala Bucureşti, a fost desemnată să se ocupe de insolvenţa societatii : ÎNTREPRINDEREA CONSTRUCŢII INSTALAŢII MONTAJE SA Ploieşti

Luati legatura cu aceasta.