avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 393 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită in timpul unei executari silite creditorul decide ca ...
Discuție deschisă în Executare silită

in timpul unei executari silite creditorul decide ca sa nu mai ...

in timpul unei executari silite creditorul decide ca sa nu mai aibe personalitate juridica , biroul executorului judecatoresc trebuie sa se adreseze cu cerere instantei de executare pentru a arata ca s-a decis asta?
Ultima modificare: Duminică, 15 Ianuarie 2023
ctynn, utilizator

Alte discuții în legătură

Declansarea executarii silite carymen carymen buna ziua! as vrea sa stiu ce inseamna \\" declansarea executarii silite\\", adica este momentul cand se initiaza procedura ex.silite sau efectiv cand se ... (vezi toată discuția)
Este normal???executare continuata de alt ex jud mdcc mdcc Sunt executat silit de catre o banca,dosarul a fost facut de un executor bancar,am contestat in instanta aceste acte,ulterior executorul bancar a devenit ... (vezi toată discuția)
Incetare executare silita Pallady Pallady Sunt in situatia in care la data de 01.08.2018 s-a inceput, conform hotararii instantei de judecata ramase definitiva, executarea silita impotriva mea pentru o ... (vezi toată discuția)