Forum Discuţii juridice Executare silită in timpul unei executari silite creditorul decide ca ...
Discuție deschisă în Executare silită

in timpul unei executari silite creditorul decide ca sa nu mai ...

in timpul unei executari silite creditorul decide ca sa nu mai aibe personalitate juridica , biroul executorului judecatoresc trebuie sa se adreseze cu cerere instantei de executare pentru a arata ca s-a decis asta?
ctynn, utilizator