Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Cerificat Casatorie dupa modificare de nume
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Cerificat Casatorie dupa modificare de nume

Buna ziua,as dori sa stiu cum sa procedez pt.a obtine un nou Certificat de Căsătorie,dupa ce in Germania ,unde locuim de 40 de ani,a fost modificat legal,
numele de familie al sotilor!? Multumesc!
marcelutza, utilizator