Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Caut arhiva IUGTAG Oradea
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Caut arhiva IUGTAG Oradea

Buna ziua!
Din 1984 pana in 1989 am lucrat la firma IUGTAG Oradea cu sediul in Bucuresti in cadrul TAGCMRIC Oradea. Stiu ca firma s-a desfintat, nu mai exista (cel putin in Oradea), dar nu gasesc informatii i legatura cu locul unde sa afla in arhiva actele firmei.
As avea nevoie de o adeverinta de la firma, pendru a depune dosarul de pensionare.
Va multumesc daca puteti sa ma ajutati cu aceste informatii.
bncc, utilizator
Arhiva T.C.M.R.I.C. BUCURESTI (in ultima perioada se numea COREMO SA BUCURESTI intrata in faliment) se gaseste la S.C. ARHIVUM S.R.L. , strada Avicola nr.3 Maracineni , judetul Giurgiu.

Incercati acolo
sau
aici
[ link extern ] /
Multumesc, voi cauta in locurile scrise de dumneavoastra.
buna ziua ati gasit arhiva TCMERIC Bucuresti mar interesa si pe mine va rog
De ce nu le scrieti celor mentionati mai sus?

[ link extern ] /
La adresa menționata nu se găsește arhiva.
Cornel Vasile, Consilier juridic