avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 430 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Caut arhiva IUGTAG Oradea
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Caut arhiva IUGTAG Oradea

Buna ziua!
Din 1984 pana in 1989 am lucrat la firma IUGTAG Oradea cu sediul in Bucuresti in cadrul TAGCMRIC Oradea. Stiu ca firma s-a desfintat, nu mai exista (cel putin in Oradea), dar nu gasesc informatii i legatura cu locul unde sa afla in arhiva actele firmei.
As avea nevoie de o adeverinta de la firma, pendru a depune dosarul de pensionare.
Va multumesc daca puteti sa ma ajutati cu aceste informatii.
Ultima modificare: Joi, 26 Octombrie 2023
bncc, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:41, 23 Aprilie 2024
Arhiva T.C.M.R.I.C. BUCURESTI (in ultima perioada se numea COREMO SA BUCURESTI intrata in faliment) se gaseste la S.C. ARHIVUM S.R.L. , strada Avicola nr.3 Maracineni , judetul Giurgiu.

Incercati acolo
sau
aici
[ link extern ] /
Multumesc, voi cauta in locurile scrise de dumneavoastra.
buna ziua ati gasit arhiva TCMERIC Bucuresti mar interesa si pe mine va rog
De ce nu le scrieti celor mentionati mai sus?

[ link extern ] /
La adresa menționata nu se găsește arhiva.
Ultima modificare: Marți, 23 Aprilie 2024
Cornel Vasile, Consilier juridic

Alte discuții în legătură

Buna ziua . detinator arhiva Munteanua Violeta Munteanua Violeta Sotul meu a lucrat din 1984 1990 ca sudor la TAGCMRTC Antrepriza de Constructii Montaje si Reparatii In Industria Chimică Făgăraș nu stim unde este.pt o ... (vezi toată discuția)
Adeverinta grupa ii de munca amarox amarox Am facut stagiatura in perioada 1986 -1989 la TC Ind Pitesti, va rog sa-mi spuneti de unde pot obtine o adeverinta de incadrare in grupa II de munca pentru ... (vezi toată discuția)
Arhiva ielif galati intre anii 1987-1991. ... Didel Didel Buna ziua, unde pot gasi arhiva IELIF Galati intre anii 1987-1991. Mentionez ca am primit o adeverinta si urmatorul raspuns (de la firma care detine arhivele ... (vezi toată discuția)