Forum Avertizări, Banări Avertismente Avertisment Manguroberto@gmail.com
Discuție deschisă în Avertismente

Avertisment Manguroberto@gmail.com

Userul @Manguroberto@gmail.com primeste avertisment pentru incalcarea punctului 2.3 din regulament.

Încălcarea prezentului regulament se sancţionează în prima fază cu avertisment, care va fi public și se va posta de către administratori / moderatori în secţiunea de anunţuri oficiale a forumului. Avertismentul va fi comunicat prin mesaj privat utilizatorului în cauza de către administratorul / moderatorul secţiunii unde a fost constatat comportamentul nepotrivit, pentru a-i da ocazia să îşi schimbe exprimarea sau comportamentul care a dus la aplicarea sancţiunii.

În caz de nerespectare a avertismentului, veti fi banat temporar sau definitiv.

Manguroberto@gmail.com a scris:

Dumneavoastră sunteți prost învățat.
Cornel Vasile, Consilier juridic