Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... modificarea legii 36/2023 se aplica si pentru ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

modificarea legii 36/2023 se aplica si pentru documentele contabile (facturi) ...

modificarea legii se aplica si pentru documentele contabile (facturi) emise inainte de intrarea in vigoare?de exemplu pentru documentele emise in anul 2015 si 2016 la acesta data sunt obligat sa le mai am si sa le pun la dispozitia unei cercetari din partea politiei economice? si ce sanctiuni pot sa primesc daca nu le mai am?
genete00, utilizator