Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună ziua , eu și iubita mea de 16 ani vrem sa ne ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună ziua , eu și iubita mea de 16 ani vrem sa ne mutam împreună dar eu nu sunt major ce putem face ?

Bună ziua , eu și iubita mea de 16 ani vrem sa ne mutam împreună eu am 17 ani și 6 luni , și ne dorim foarte mult lucrul asta , iar ea vrea sa fuga de acasa și sa vina la mine pentru ca ii este frica ca părinți ei nu o va lăsa să vina, ce sar putea întâmpla dacă vine la mine și ea nu mai vrea înapoi la ei ?
Feraru cristian, utilizator