Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Prin sertar cupoane de actiuni
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Prin sertar cupoane de actiuni

Bună ziua părinți au găsit prin sertar cupoane,,acțiuni la societatea Ulvex Buzău doresc sa știu dacă mai au vreo valoare și unde le pot vinde
Vă mulțumesc
george-neagu, moderator
Trebuie sa se adreseze titularul (contracost și cu o copie de pe buletin) Depozitarului central din București cu solicitarea se a i se da un extra de cont cu toate acțiunile deținute la acesta data.